Pakowarki automatyczne AWP i do pakowania na tackach

Pakowarki półautomatyczne AWP

Pakowarki automatyczne służą do w pełni automatycznego formowania pakietów zbiorczych z opakowań jednostkowych. Przy użyciu pakowarek można tworzyć pakiety (zgrzewki) z: butelek szklanych, butelek PET, słoików, puszek itp.

stnieje możliwość wyprodukowania do dowolnych w zakresie kształtu i wymiaru produktów wg potrzeb i oczekiwań Klienta. W takim przypadku potrzebne jest wykonanie pakowarki o specyficznych parametrach oraz indywidualnego oprzyrządowania umożliwiającego formowanie pakietów (mogą to być butelko kwadratowe, torebki z mąką i cukrem, worki z nawozami oraz dowolne inne substancje.

Podstawowe parametry produkowanych standardowo pakowarek:
•    Wydajność automatycznych pakowarek w zależności od wersji wykonania kształtuje się od 300 do 2500 pakietów na godzinę.

UWAGA: Aby pakowarka mogła pakować określone produkty i towary w określonej wydajności musi współpracować z odpowiednio dobranym tunelem do termicznego obkurczania folii.

Pakowarki do pakowania na tackach

Oferta naszej firmy obejmuje również automatyczne pakowarki do pakowania produktów jednostkowych (butelki szklane, butelki PET, słoiki, puszki i inne) w pakiety zbiorcze na tackach tekturowych płaskich.

Automatyczną pakowarkę do pakowania na tackach tekturowych samoczynnie w pełni automatycznie formuje pakiet zbiorczy z opakowań jednostkowych z automatycznym ustawieniem na tekturowej płaskiej tacce a następnie owija tak uformowany pakiet zbiorczy płatem folii termokurczliwej.

Pakowarki tego typu produkowane są każdorazowo na indywidualne zamówienie zgodnie ze specyfiką opakowań jednostkowych.

Zdjęcia: