Oferta

rolki_waly_moduly1

Części i podzespoły

Nasza firma oferuje swoim Klientom (obecnym i nowym) sprzedaż części zamiennych i podzespołów do maszyn i urządzeń wyprodukowanych przez naszą firmę oraz zakupionych przez innych producentów. W naszej ofercie znajdują… Więcej »

DSC07967_2

Paletyzatory

Nasza firma oferuje wykonanie szerokiej gamy paletyzatorów do paletyzacji różnego typu produktów i wyrobów na paletach typu EURO oraz innych typów i standardów. Paletyzatory konstruowane są w oparciu o indywidualne… Więcej »

Obraz 063_3

Maszyny i urządzenia do przerobu torfu i ziemi

Oferta naszej firmy zawiera szeroki wybór maszyn i urządzeń do przerobu torfu i ziemi w tym: – rozdrabniacze różnego typu i wydajności: * palcowe * grzebieniowe * bijakowe i inne… Więcej »

Obraz079_4

Linie do produkcji podłoża dla szkółek leśnych i innych do uprawy iglaków i innych roślin

Wśród wielu autorskich projektów i rozwiązań naszej firmy jest również linia do produkcji podłoża dla szkółek leśnych i innych. Linia może być używana do produkcji podłoża do uprawy iglaków i… Więcej »

obudowa_lozyska

Obudowy łożyskowe – specjalne

W naszej ofercie znajdują się specjalne obudowy łożyskowe w dwóch wersjach wykonania materiałowego: WERSJA 1 Wykonanie ze stali konstrukcyjnej: a)    Wykonane ze stali konstrukcyjnej (zgrzewane lub spawane) malowane farbami nawierzchniowymi;… Więcej »

MVC-570F-2 - odnosnik 6

Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe hydrauliczne i pneumatyczne dla zakładów przemysłowych różnych branż przemysłu i różnych zastosowań. Typowe podnośniki nożycowe (platformy): Typ Typ Wykonujemy również podnośniki o indywidualnych rozwiązaniach technicznych oraz indywidualnych parametrach… Więcej »

Linia_drewnopochodne7

Maszyny i urządzenia do produkcji wyrobów drewnopochodnych

Wzrost zainteresowania ekologią spowodował zwiększone zainteresowanie wyrobami i produktami przyjaznymi dla człowieka i środowiska. Zjawisko to znalazło bezpośrednie odzwierciedlenie w rozwoju branży producentów sklejki, płyt pilśniowych twardych i porowatych oraz… Więcej »

Mvc-659f_8

Magazynek palet

Magazynek palet jest jednym z bardziej zaawansowanych technologicznie elementów systemów transportu wewnątrzzakładowego-technologicznego. Automatyczne magazynki palet (zwane także podajnikami palet) służą do automatycznego podawania pojedynczych palet pobieranych ze stosu (ok. 10-15… Więcej »

DSC01111_9

Urządzenie do zakładania płata folii na spaletyzowany ładunek w celu dodatkowego zabezpieczenia

Urządzenie służy do zakładania płata folii na spaletyzowany ładunek w celu zabezpieczenia ładunku w jego górnej części. Operacja zakładania płata folii jest wykonywana bezpośrednio przed owijarką palet. Urządzenie pracuje w… Więcej »

DSC00851_10

Maszyny dla stolarni i przemysłu drzewnego

Zestaw STM + SAWP-1D

Pakowarki półautomatyczne SAWP

Pakowarki półautomatyczne posiadają oznaczenie SAWP 700 (liczba określa długość zgrzewadła w mm). W standardowej ofercie firmy znajdują się pakowarki o oznaczeniach: •    Typ SAWP 700 •    Typ SAWP 700 GW… Więcej »

12

Pakowarki automatyczne AWP i do pakowania na tackach

Pakowarki półautomatyczne AWP Pakowarki automatyczne służą do w pełni automatycznego formowania pakietów zbiorczych z opakowań jednostkowych. Przy użyciu pakowarek można tworzyć pakiety (zgrzewki) z: butelek szklanych, butelek PET, słoików, puszek… Więcej »

WRM040E_280

Owijarki palet WRM

Owijarki służą do mechanicznego owijania folią stretch rozciągliwą zpaletyzowanych ładunków na paletach EURO. W ofercie naszej firmy jest kilka typów owijarek palet o różnych parametrach technicznych, różnym przeznaczeniu oraz wydajności…. Więcej »

MVC-051F-2

Tunele grzewcze STM

Tunel grzewczy to urządzenie służące do termicznego obkurczania folii termokurczliwej owiniętej na pakietach zbiorczych opakowań jednostkowych (butelki szklane, butelki PET, słoiki, puszki, artykuły spożywcze typu mąka, cukier, wyroby drewniane oraz… Więcej »

dodlugich_1

Urządzenia do pakowania długich elementów

Firma nasza jest producentem maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii do pakowania w folię termokurczliwą ładunków długich oraz różnego rodzaju elementów o różnej długości, których transport i przechowywanie wymaga… Więcej »

MVC-723F-2

Pakowarki do styropianu

Urządzenia tego typu służą do półautomatycznego lub automatycznego pakowania płyt styropianowych w folię PE metodą obciągania folią Zastosowanie pakowarki półautomatycznej lub automatycznej umożliwia znaczne przyspieszenie i usprawnienie procesu pakowania oraz… Więcej »

gabaryt_1

Pakowarki do ładunków i elementów wielkogabarytowych

Maszyny do pakowania elementów i ładunków wielkogabarytowych w folię termokurczliwą (okien, drzwi, dywanów i in.) realizowane są każdorazowo indywidualnie dla każdego zamawiającego wg jego specyficznych potrzeb. Pakowarki do pakowania elementów… Więcej »

MVC-806F-2

Transportery

Oferta transporterów i taśmociągów oraz związanych z tym rozwiązań technicznych jest zagadnieniem bardzo szerokim, którego omówienie jest wręcz niemożliwe bez odniesienia się do konkretnego przypadku i rozwiązania. W tym miejscu… Więcej »

tasma_1

Taśmy transportowe i napędy

Taśma siatkowa ze stali nierdzewnej przeznaczona do wszelkiego typu przenośników – patrz tabela B. Stosowana jest do transportu produktów spożywczych, przemysłowych i środków chemicznych. Nasza siatka ma gwarantowaną trwałość, niezawodność… Więcej »

Mvc-889f-2

Urządzenia do wyposażenia pieczarkarni

Zaobserwowany w ostatnich latach na rynku wzrost popytu i konsumpcji grzybów w tym w szczególności pieczarek spowodował znaczący rozwój podmiotów w branży produkcji grzybów w Polsce i kilku innych krajach… Więcej »

boczniak_1

Urządzenia do wyposażenia boczniakarni

Wzrost popytu i spożycia boczniaka na świecie spowodował wzrost zapotrzebowania na wysokiej jakości podłoże uprawowe. Efektem tego wzrostu jest z kolei potrzeba uprzemysłowienia produkcji oraz uzyskanie wysokiej jakości tego podłoża… Więcej »

mleczarnia_1

Maszyny do mleczarni

Nasza firma jako producent maszyn i urządzeń oraz transporterów dla różnych branż przemysłu prowadzi stałą analizę potrzeb aktualnych i potencjalnych klientów obecnych i przyszłych. Aktualnie wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw w… Więcej »